Zamknij okno Drukuj dokument

Skład Rady Gminy Goleszów VII kadencji (2014-2018)

Konecki Bogusław -Przewodniczący

Lipowczan Karol Wiesław - Wiceprzewodniczący (od 18.10.2017 r.)

Glajcar Rafał - Wiceprzewodniczący (do 01.10.2017 r.)

Bihun Grażyna Józefa

Branny Dorota Katarzyna

Chmiel Aleksandra

Chruszcz Beata Monika

Cywka Marek Jacek

Duraj Elżbieta Joanna

Gazurek Dariusz Bogusław

Kożdoń Janusz

Madejski Krzysztof Bogusław

Musioł Leonard

Wodarczyk Piotr Jan

Żmija Sławomir Robert

Nizio Henryk (od 24.01.2018 r.)

 

Metadane

Źródło informacji:Grażyna Porębska-Jochacy
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Grażyna Porębska-Jochacy
Data wprowadzenia:2014-12-01 14:09:49
Opublikował:Grażyna Porębska-Jochacy
Data publikacji:2014-12-02 08:10:54
Ostatnia zmiana:2018-01-25 12:48:35
Ilość wyświetleń:6022