Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Goleszów

Kolorowy pasek

Skład Rady Gminy Goleszów

Ludwika Maria CZYŻ Wybrana w Okręgu nr 8 - sołectwo Dzięgielów i sołectwo Leszna Górna Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
Paweł Dariusz GÓRNIAK Wybrany w okręgu wyborczym nr 1 - sołectwo Goleszów Dolny

Członek Komisji:
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

- Komisja Finansów i Inwestycji

- Komisja Rewizyjna

Czesław JONIEC Wybrany w Okręgu nr 2 - sołectwo Goleszów Górny Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
Krzysztof Władysław KOHUT Wybrany w Okręgu nr 5 - sołectwo Kozakowice

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY
Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia

- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Bogusław KONECKI Wybrany w Okręgu nr 10 - sołectwo Cisownica

Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia

- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

- Komisja Rewizyjna

Karol Wiesław LIPOWCZAN Wybrany w Okręgu nr 3 - sołectwo Goleszów Równia

Członek Komisji:
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

- Komisja Finansów i Inwestycji

Leonard Stanisław MUSIOŁ Wybrany w Okręgu nr 9 - sołectwo Puńców

Członek Komisji:
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

- Komisja Finansów i Inwestycji

Piotr NOWAK  Wybrany w Okręgu nr 6 - sołectwo Kisielów Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
Dariusz Jacek ORAWIEC Wybrany w okręgu wyborczym nr 1 - sołectwo Goleszów Dolny
Mirosław Dariusz SOBEL Wybrany w Okręgu nr 9 - sołectwo Puńców


Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia

- Komisja Finansów i Inwestycji

Karol SOJKA  Wybrany w Okręgu nr 4 - sołectwo Bażanowice

Członek Komisji:
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

- Komisja Rewizyjna

Leszek SZLAUER Wybrany w Okręgu nr 2 - sołectwo Goleszów Górny

Członek Komisji:

- Komisja Finansów i Inwestycji

- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Janina WANTULOK  Wybrana w Okręgu nr 8 - sołectwo Dzięgielów i sołectwo Leszna Górna

Członek Komisji:
-
Komisja Rewizyjna

- Komisja Finansów i Inwestycji

Artur Julian WIĘCŁAW Wybrany w Okręgu nr 10 - sołectwo Cisownica

Członek Komisji:

- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia

- Komisja Finansów i Inwestycji

- Komisja Rewizyjna

Kazimierz Karol WISEŁKA Wybrany w Okręgu nr 7 - sołectwo Godziszów

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY

Metadane

Źródło informacji:Magdalena Sikora-Poloczek
Data utworzenia:2010-12-02 14:44:18
Wprowadził do systemu:Magdalena Sikora-Poloczek
Data wprowadzenia:2010-12-02 14:44:36
Opublikował:Magdalena Sikora-Poloczek
Data publikacji:2010-12-03 10:36:34
Ostatnia zmiana:2012-10-10 08:51:44
Ilość wyświetleń:2331

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij