Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Goleszów

Kolorowy pasek

Franciszek GIECEK Wybrany w Okręgu nr 10 - sołectwo Cisownica Członek Komisji:
- Komisja Rewizyjna
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochorny Środowiska i Rolnictwa
- Komisja Finansów i Inwestycji
Joanna BYRTEK   Wybrana w Okręgu nr 9 - sołectwo Puńców Członek Komisji:
- Komisja Finansów i Inwestycji
Krzysztof GLAJCAR Wybrany w Okręgu nr 8 - sołectwo Dzięgielów i sołectwo Leszna Górna Członek Komisji:
- Komisja Rewizyjna
- Komisja Finansów i Inwestycji
- Komisja Statutowa
Czesław JONIEC Wybrany w Okręgu nr 2 - sołectwo Goleszów Górny Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochorny Środowiska i Rolnictwa
Krzysztof KOHUT Wybrany w Okręgu nr 5 - sołectwo Kozakowice Członek Komisji:
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochorny Środowiska i Rolnictwa
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
Karol LIPOWCZAN Wybrany w Okręgu nr 3 - sołectwo Goleszów Równia Członek Komisji:
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochorny Środowiska i Rolnictwa
- Komisja Finansów i Inwestycji
Dariusz ORAWIEC Wybrany w Okręgu nr 1 - sołectwo Goleszów Dolny Członek Komisji:
- Komisja Rewizyjna
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
- Komisja Finansów i Inwestycji
Karol PLINTA Wybrany w Okręgu nr 6 - sołectwo Kisielów Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochorny Środowiska i Rolnictwa
Gertruda PROKSA Wybrana w Okręgu nr 8 - sołectwo Dzięgielów i sołectwo Leszna Górna Członek Komisji:
- Komisja Rewizyjna
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochorny Środowiska i Rolnictwa
Jerzy SZALBOT Wybrany w Okręgu nr 4 - sołectwo Bażanowice PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY

Członek Komisji:

- Komisja Statutowa
Karol KRAWIEC Wybrany w Okręgu nr 1 - sołectwo Goleszów Dolny Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
- Komisja Rewizyjna
Leszek SZLAUER Wybrany w Okręgu nr 2 - sołectwo Goleszów Górny Członek Komisji:
- Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochorny Środowiska i Rolnictwa
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
Artur WIĘCŁAW Wybrany w Okręgu nr 10 - sołectwo Cisownica WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY

Członek Komisji:

- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia
- Komisja Statutowa
Kazimierz WISEŁKA Wybrany w Okręgu nr 7 - sołectwo Godziszów Członek Komisji:
- Komisja Finansów i Inwestycji
Adam ŻWAK Wybrany w Okręgu nr 9 - sołectwo Puńców Członek Komisji:
- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia

Metadane

Źródło informacji:Aleksandra Brudny
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Aleksandra Brudny
Data wprowadzenia:2008-07-17 09:12:43
Opublikował:Aleksandra Brudny
Data publikacji:2008-07-17 10:03:38
Ostatnia zmiana:2009-06-26 11:15:11
Ilość wyświetleń:1814

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij